grudzień, 01, 2021Audytowanie z Mycheck.pl
Artur SowaCofounder
Poznaj nową funkcjonalność oferowaną przez Mycheck.pl

Audyty w przedsiębiorstwie są niezwykle ważnym procesem, który pozwala wyłapać niekorzystne dla biznesu czynniki wpływające bezpośrednio na jakość oferowanych usług. Audyt przekłada się na usprawnienie organizacji poprzez sprawdzenie, czy dana jednostka funkcjonuje zgodnie z określonymi przez nas standardami.

Narzędzie mycheck.pl zyskało nową funkcjonalność, która pozwala klientom przeprowadzić audyt oferowanych przez organizację usług i nie tylko.

1a.png

Poprzez aplikację internetową kierownicy, właściciele czy też osoby do tego uprawnione definiują tak zwany schemat audytu. Są to zdefiniowane pytania, które będą odtwarzane kolejno na każdej audytowanej przez nas jednostce. Każde pytanie posiada zdefiniowaną własną odpowiedź, która jest poprawna. Na podstawie tej odpowiedzi system poinformuje Cię, że konkretny obszar podczas audytu wypadł niekorzystnie.

Przykład: Czy audytor zauważył przed sklepem nieczystości (kosz na śmieci, paragony itp.)?

Poprawna odpowiedź: Nie

Audytor podczas realizacji sprawdza rzeczywisty stan przed sklepem. Jeżeli jest czysto, podczas uzupełniania podaje odpowiedź “Nie”, ponieważ nie zauważył problemu z czystością. W ten sposób konkretne pytanie zostaje uznane jako prawidłowe, nie zostanie ono wykazane w raporcie jako problem.

Dodatkowo podczas planowania schematu audytu decydujemy, czy audytor ma konieczność zamieszczenia zdjęcia podczas realizacji pytania oraz czy ma konieczność wprowadzenia informacji tekstowej. Audyty w aplikacji Mycheck.pl mają możliwość tworzenia sekcji, czyli obszarów audytowania. Jeden schemat audytu może zawierać na przykład uporządkowane obszary typu: dział mięsny, dział warzywny, sekcja kas itd. Dzięki temu otrzymujemy uporządkowany raport audytu, w którym bez problemu odnajdziemy interesujące nas obszary.

Gotowe, w tym momencie posiadamy utworzony schemat audytu, którym powinny zostać zweryfikowane nasze jednostki. Realizując audyt tym samym schematem uzyskujemy cenne informacje, które obszary potocznie mówiąc kuleją w naszej organizacji i wymagają zwiększonego nakładu pracy. W ten sposób doprowadzamy z narzędziem Mycheck.pl oferowane usługi na jeszcze wyższy poziom, dbając o każdy szczegół.

1da.png

Audytor będąc na jednostce korzysta z dobrze znanej aplikacji mobilnej Mycheck.pl, gdzie znajduje się nowa zakładka “Audyty”. Klikając na konkretny schemat audytu tworzy pusty audyt, zawierający zdefiniowane wcześniej pytania. Przechodząc przez konkretne obszary oznacza odpowiedź na pytanie i w zależności od utworzenia wykonuje dodatkowo zdjęcie i zawiera notatkę. Po uzupełnieniu wszystkich pytań finalnie kończy wykonywanie audytu, momentalnie osoby do tego zdefiniowane otrzymują mailowy raport audytu. Znajdują się tam wszystkie informacje z zaznaczonymi obszarami, które niepoprawnie przeszły audyt i wymagają korekty.

1c.png

1d.png

Tym sposobem poznajesz obszary, które niekonieczne radzą sobie w oczekiwany przez Ciebie sposób. Znając tę informację możesz przydzielić dodatkowe zasoby, aby wzmocnić i usprawnić konkretny proces biznesowy. Przełoży się to na jakość oferowanych usług przez Twoją organizację. Już dziś skorzystaj z naszego narzędzia i poznaj wspaniałe możliwości, wznieś swój biznes na wyżyny.

Zainteresowaliśmy Cię ofertą?Przetestuj naszą aplikacje za darmo!

© 2021 Anzuro sp. zoo. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Stworzono z
w Polsce przez